Hakkımızda

Evde, ofiste ya da yaşam alanı için kullanılan yerde haşerelerin gezmesi, insan sağlığını büyük ölçüde tehdit eder hale gelir. Özellikle 65 yaş üzerinde bulunan insanlar ve küçük çocuklar bağışıklık sisteminin güçlü olmaması sebebiyle haşere ya da kemirgenlerden daha fazla etkilenmektedir. Bu nedenle Nokta İlaçlama ile daha sağlıklı bir yaşam alanı yaratmakta sizlerin elinde…

Yaz-kış mevsimi fark etmeksizin her dönem karşınıza çıkabilecek ve sizleri rahatsız edecek haşereler bulunmaktadır. Bunların önüne geçmek için de ilaçlama firmalarından destek almak gerekmektedir. Günümüzde böcek ve haşere sorunlarının artmasıyla birlikte de ilaçlama sektörüne giriş yapan firma sayısı da bir o kadar artmıştır. Burada dikkat edilmesi gereken ilk şey ise ilaçlamanın insan sağlığına zarar vermemesidir.

İlaçlama hizmeti aldıktan sonra ilk olarak ilaçlanacak alan keşfedilir. Hemen ardından ise daha temiz, hijyenik ve sağlıklı bir ortam için ilaçlama uygulaması başlar. İlaçlama için ofis, ev, bahçe, fabrika ya da imalathane gibi pek çok alan tercih edilebilir. İlaçlama sektöründe Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından gereken tüm kriterlere uyan ve tüm belgeleri yer alan bir firmayız. Kullanmış olduğumuz ilaçların her biri kokusuzdur ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Haşere ya da böcekler için kesin çözüm olarak kullanılmaktadır. Alanında uzman olan ilaçlama firmamız, değerli müşterilerimiz için teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün işlerine bir yenisini daha eklemeyi başarıyor. Tüm bu hizmetler ve yeniliklerden yararlanmak için sizde Nokta İlaçlama web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misyonumuz

Çevrenin ve insanların sağlığını koruyabilmek için en uygun olan ilaçlama yöntemini kullanarak haşerelerle mücadele etmek, doğru bir ilaçlama ile kalıcı farkları göz önüne sermek Nokta İlaçlama olarak belirlediğimiz misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Yapılan araştırma ve geliştirmeler ile birlikte firmamızı tercih eden müşterilerimize her zaman daha kaliteli işler sunabilmek adına yeni ekipmanlar kullanmaya devam edeceğiz. Teknolojinin ilerlemesi ve dönemin değişmesiyle birlikte firmamızın bu duruma ayak uydurması vizyonlarımız arasında yer almaktadır.

Bireysel İlaçlama

-OFİS İLAÇLAMA

-SİTE İLAÇLAMA

-EV İLAÇLAMA

-BAHÇE İLAÇLAMA

Kurumsal İlaçlama

-VAPUR İLAÇLAMA

-OTEL İLAÇLAMA

-OKUL İLAÇLAMA

-KAFE İLAÇLAMA

-İMALATHANE İLAÇLAMA

-HASTANE İLAÇLAMA

-GEMİ İLAÇLAMA

-FABRİKA İLAÇLAMA

-BÜFE İLAÇLAMA