Kafe İlaçlama

Kafe İlaçlama

Kafeler, hafif yiyeceklerin ve içeceklerin servis edildiği işletmelerdir.  Sosyal yaşamın önemli yerlerinden olan kafelere gün boyunca çok sayıda insanın tercih ettiği mekanların başında gelir. Günlük olarak temizlenmeleri hijyen açısından oldukça gereklidir.

Kafelerde bir çok haşere türü bulunabilir, oldukça fazla mikrop taşıdıklarından önlem almak gereklidir. Haşere problemini çözmeyen bir kafe çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını tehlikeye atar. Haşereleri gören müşterilerde paniğe kapılabilir, bu da ciddi müşteri kaybına sebep olabilir.

Haşereler ilk önce yiyecek kaynağının bulunduğu noktaları tercih eder, bu da mutfak ve gıda depolarının önemli istila merkezleri olduğu anlamına gelir. Haşereler, kana direk temas etmeseler bile insan sağlığını tehlikeye atarlar, yiyeceklerin üzerinde gezinerek bacaklarında topladıkları bütün mikrobu gıdalara bulaştırırlar. Bu da salgınlara, insanlara hastalık bulaşmasına neden olur. Haşereler vektör (taşıyıcı) olarak ciddi zararlar verdikleri gibi, kafelerin eşyalarını kemirerek  zarar verebilir, ekonomik sorunlara da yol açabilirler.

Kafelerde bireysel ilaçlama yapmak mümkündür bireysel olarak kullanılabilen tarım ilaçları sadece geçici çözümler sağlar. Bireysel tarım ilaçları var olan haşerelerin ölmesine yardımcı olur ama haşerelerin bıraktıkları yumurtaları yok etmek konusunda fayda sağlamayabilirler. Kesin ve kalıcı bir çözüm için ilaçlama şirketleriyle anlaşmak en güvenlisidir.

Yasal çalışan ilaçlama şirketleri haşerenin türüne ve kafenin büyüklüğüne göre ilacı ve dozajını belirler, en uygun ekipman ve en uygun ekiple, doğru zamanda ilaçlama yaparak kalıcı çözümler sunarlar. Haşere sorunun ortadan kalkması için düzenli olarak ilaçlama yaptırmak en kesin çözümdür.

Nokta İlaçlamakafe ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı personeller, uygun ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı  onaylı haşere ilaçları ile kalıcı çözümler sunar.