Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Konaklama hizmeti sağlayan, bunun yanında eğlence ve yemek gibi özel hizmetler sunan işletmelere otel denir. Oteller, bütün yaşam alanlarını içlerinde barındıran işletmelerdir.

İnsanların sıklıkla uğradığı işletmeleri temiz tutmak zor olabilir, bu da haşerelerin uğraması için zemin hazırlar. Haşereler otellerin mutfaklarına, lavabolarına, lokantalarına, kuru temizleme bölümlerine, yatak odalarına ve depolarına kadar girebilirler. Otellerde haşere istilası, konaklayan müşteriler tarafından paniğe sebep olabilir.

Haşereler sağlık, ekonomi, ve işletmenin kimliği yönünden ciddi problemlere yol açabilirler. İnsanların iç içe yaşadığı otellerde haşere istilasına maruz kalmak bulaşıcı hastalıkların veya bir salgının başlamasına vesile olabilir.  Haşereler oldukça fazla miktardaki mikrobu ve bakteriyi üzerinde taşıyan zararlılardır.

İnsan sağlığı dışında otellerin depolarına girerek gıdalara, kişisel temizlik ürünlerine, otel mobilyalarına ve daha birçok şeye zarar verebilirler.

Otelde konaklayan müşterilerin ve çalışan personelin sağlığını tehdit edilecebileceğinden, haşereleri bireysel olarak ilaçlayarak yok etmek mümkün olmayabilir.  Bireysel ilaçlama yapmak insan sağlığını tehlikeye atabilir, yanlış ilaç kullanmak gıda zehirlenmelerine yol açabilir. Profesyonel bir ilaçlama firmasıyla çalışmak oluşacak zehirlenmelerin, zaman kaybının ve ekonomik zararın önüne geçer. Haşereleri fark edildiğinde, bir ilaçlama firması ile iletişime geçilmelidir. İleride oluşabilecek haşere sorunlarına karşı ilaçlama bittikten sonra rapor tutulmalıdır.

Nokta ilaçlamaotel ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı personeller, uygun ekipmanlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçları ile kalıcı, ekonomik, hızlı çözümler sunar.